Kalite

Kalitesini ISO 9001, TSE, TSEK ve TSE Ex belgeleriyle kanıtlayan şirketimiz, geniş ürün yelpazesi ve üretim kapasitesiyle yurt içi ve yurt dışından gelen talepleri anında karşılamaktadır. Presizion kalite sistemi, deneyimli personeli, Ar-Ge çalışmaları ve teknik donanımlarıyla enerji sektörünün gereksinimlerine en uygun çözümleri üretmektedir.

İleri teknoloji üretim yöntemleriyle imal ettiği akaryakıt pompaları, akaryakıt sayaçları, akaryakıt tanker ve istasyon ekipmanlarını her geçen gün artan ürün kalitesi ve çeşitliliğiyle enerji sektörünün hizmetine sunmaktadır.

Enerji ve inşaat sektörlerine sağladığımız ürün ve hizmetlerde sürekli gelişen ve değişen müşteri beklentilerini karşılarken müşteri memnuniyetini en üst düzeyde minimum maliyetle sağlamak, etkin yönetim, zamanında teslimat ve rekabet edebilir fiyatlar ile sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmak.

Kalite arayışımız her geçen gün artarak devam etmektedir.
Tasarımda kalite
Hammadde ve satınalmada kalite
Üretimde kalite
Hizmette kalite
Serviste kalite

KALİTE POLİTİKAMIZ

PRESİZİON olarak müşteri odaklı çalışarak , müşterinin firmamızdan maksimum seviyede yararlanması için akaryakıt sektörünün ihtiyacı olan tüm ürünleri firmamızda bulundurmak.Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek sürekli gelişmelere açık olmak.Dünya standartlarında kaliteli ürünlerle hizmet vermek.

Tüm bunları yaparken topluma ve çevreye duyarlı olmak ve personelimizin mutluluğunu sağlamak.

KALİTE BELGELERİMİZ

 ISO 9001:2008  TSE-HYB  ATEX – SAYAÇLAR  ATEX – POMPALAR

PRESIZION