Hakkımızda

1969 yılında kurulan ve sektöründe bugüne kadar başarıyla faaliyet gösteren Presizion, Türkiye ve dünyada 50’yi aşkın ülkede PRESIZION markası ile müşterilerine akış kontrol çözümleri sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu güne çalışmalarını kalitenin hiç bir zaman tesadüf olmadığı ve kaliteye bilinçli çabalar sonucunda ulaşıldığı düşüncesiyle sürdürmektedir. Presizion bugün geniş ürün yelpazesiyle her türlü akaryakıt, tanker ve istasyon donanım ekipmanının bulunabileceği bir fuar haline gelmiştir.

KURUCUMUZ

Şirketimizin kurucusu Sn. Mehmet Türkyılmaz, iş hayatına atıldığı ilk günden beri çevresindeki insanlardan her zaman bir kaç adım önde düşünen, her zaman bir projesi olan ve bu projesini iş akışının ötesinde yürüten, çevresindeki insanlara, çalışanlarına ve müşterilerine daima pozitif düşünce aşılayan, hayal kurmaktan korkmayan ve hayallerini sesli bir şekilde dile getiren, her durumda doğru insanlarla doğru yerde olan, sezgileri güçlü, sabırlı, disiplin sahibi ve kendini tanıyan bir liderdir.

VİZYONUMUZ

Presizion ürünleri hergün onlarca kişinin yaşamına giriyor. Yüzü gülen yaptığı alışverişten memnun birinin kendini hem ticari hem sağlık açısından güven içerisinde hissetmesinde; tanker, istasyon veya fabrika tesisatında istediği performansla akışkan temin eden yetkilinin huzurunda; şantiyesinde kendi araçlarına yakıt veren yetkilinin rahatlığında Presizion’un emeği ve özverisi gizlidir.

Biz ürünlerimizle her gün binlerce ele dokunuyor, binlerce işlem yapıyoruz ve güven duygusunun hem çalışma hayatındaki yerini hem de ticaretteki yerini çok iyi biliyoruz. Bütün varlığımızla ve tecrübemizle müşterilerimize her geçen gün daha fazla güveni, daha güvenilir ticareti ve daha düşük maliyetlerle sunmak için çalışacağız.

Küçük hatalarla yapılan günlük dağıtım ve satışların bir araya gelerek nelere yol açacağı konusunda insanları bilgilendireceğiz. Hatasız satışın sağlayacağı güven ve kazanç konusunda müşterilerimize ilham vereceğiz.

Petrol atıklarının çevre üzerindeki etkilerini azaltarak şirketimizi de iki katı büyütecek yeni iş yapış yolları geliştireceğiz.

Markamızın insanların yaşam kalitelerini ve konforlarını artırma gücüne ve doğru işler yaptığımıza her zaman yürekten inandık. Şirketimiz büyüdükçe, sorumluluklarımız da artıyor. Bu büyümenin bilinciyle daima sorumluluklarımızın takipçisi olarak her müşteri problemini başarı hikayesine çevireceğiz.

 

PRESIZION